×
TARGI VITREL – JESIEŃ 2021 - ZAKOPANE 21 – 25 września 2021 - ODWOŁANE

Powodem odwołania jest wciąż niepewna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie, liczne obostrzenia sanitarne dot. zgromadzeń (zagęszczenia stoisk, odległości i liczby osób na stoiskach, liczby osób zwiedzających itp.), a przede wszystkim troska o zdrowie naszych klientów.

Mamy nadzieję, że rok 2022 okaże się już normalny i pozwoli na organizację targów VITREL: edycji wiosennej w maju i jesiennej we wrześniu, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo przejdziecie bezpiecznie przez ten trudny czas, a roku 2022 w niepowtarzalnej atmosferze targów VITREL będziecie mogli zacieśnić dotychczasowe i nawiązać nowe kontakty handlowe z wieloma zwiedzającymi z Polski i z zagranicy.

 

Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce.

Odbywają się dwa razy w roku, jako edycja wiosenna i jesienna.

          edycja WIOSNA 2020 odbędzie się w OŻAROWIE MAZOWIECKIM k. Warszawy

          w centrum konferencyjno-hotelowym MCC MAZURKAS, w dniach:

         12 – 15 maja 2020 - dla wystawców

         13 – 14 maja 2020 - dla firm handlowych i zwiedzających

 


 

          edycja JESIEŃ 2020 odbędzie się w ZAKOPANEM

          w hotelu MERCURE-KASPROWY, w dniach:

         22 - 26 września 2020 - dla wystawców

         23 - 25 września 2020 - dla firm handlowych i zwiedzających

Targi VITREL organizowane są od 2002 roku, jako impreza branżowa wyłącznie dla profesjonalistów, mająca ściśle kontraktacyjny charakter. Słyną ze swej specyficznej formuły, umożliwiającej - poza typowymi dla wszystkich targów kontaktami na linii wystawca – kontrahent na stoiskach - spotkania w kuluarach, gdzie w przyjemnej, luźnej atmosferze nawiązuje się dodatkowe, bezpośrednie kontakty biznesowe, wymienia doświadczenia, uzyskuje mnóstwo cennych informacji.W tym samym hotelu ma miejsce ekspozycja oraz zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe.

Uczestnikami targów są:

WYSTAWCY                      

producenci, dystrybutorzy i importerzy tych produktów z Polski, producenci i dystrybutorzy z zagranicy oraz wyłączni przedstawiciele na Polskę producentów zagranicznych.

 

ZWIEDZAJĄCY                      

specjalistyczne hurtownie i sklepy detaliczne z branży szkła i ceramiki, agd, dekoracji wnętrz, upominków i prezentów oraz centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju, a także liczne grupy kupców z zagranicy: Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec, Węgier i innych krajów Europy.

 
Uczestnicy wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących na współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa.

 

Segmenty tematyczne:

 KREACJA STOŁU: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.)

 
WYPOSAŻENIE KUCHNI: garnki, patelnie i inne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów

 
DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW: obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii, lampy, zegary, drobne stylowe meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe

 
UPOMINKI I PREZENTY kraju i