Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce.

 

Odbywają się dwa razy w roku, jako edycja wiosenna i jesienna.

 

Edycja JESIEŃ 2015 odbędzie się w ZAKOPANEM, w hotelu MERCURE-KASPROWY, w dniach:

 - 22 – 26 września 2015 - dla wystawców

 - 23 – 25 września 2015 - dla firm handlowych i zwiedzających

- po raz pierwszy w nowej formule: 3 dni handlowe

 

Edycja WIOSNA 2016 odbędzie się w  SEROCKU k/Warszawy w hotelu NARVIL, w dniach:

 - 17 – 20 maja 2016 - dla wystawców

 - 18 – 19 maja 2016 - dla firm handlowych i zwiedzających

 

Targi VITREL organizowane są od 2002 roku, jako impreza branżowa wyłącznie dla profesjonalistów, mająca ściśle kontraktacyjny charakter.

Słyną ze swej specyficznej formuły, umożliwiającej - poza typowymi dla wszystkich targów kontaktami na linii wystawca – kontrahent na stoiskach - spotkania w kuluarach, gdzie w przyjemnej, luźnej atmosferze nawiązuje się dodatkowe, bezpośrednie kontakty biznesowe, wymienia doświadczenia, uzyskuje mnóstwo cennych informacji.

(W tym samym hotelu ma miejsce ekspozycja oraz zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe).
 

Uczestnikami targów są:

jako wystawcy: producenci, dystrybutorzy i importerzy tych produktów z Polski, producenci i dystrybutorzy z zagranicy oraz wyłączni przedstawiciele na Polskę producentów zagranicznych;

jako zwiedzający: specjalistyczne hurtownie i sklepy detaliczne z branży szkła i ceramiki, agd, dekoracji wnętrz, upominków i prezentów oraz centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju, a także liczne grupy kupców z zagranicy: Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec, Węgier i innych krajów Europy.

Uczestnicy wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących na współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa.

 

SEGMENTY TEMATYCZNE:

 

•  KREACJA STOŁU: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.)

• WYPOSAŻENIE KUCHNI: garnki, patelnie i inne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów

• DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW: obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii, lampy, zegary, drobne stylowe meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe

• UPOMINKI I PREZENTY
kraju i za granicą, największe targi tej branży